Blog

blog_7_duvodu_header_lavaliere-naramky-min.png
27. 09. 2017  7 důvodů proč si pořídit náramek Lavaliere

7 důvodů proč si pořídit náramek Lavaliere

Říkáte si, jaký je rozdíl mezi náramky Lavaliere a levnými náramky z Číny, které prodává mnoho českých internetových obchodů?

 

Na rozdíl od levných a nekvalitních náramků jsou ty od české značky Lavaliere vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů nakoupených od prověřených výrobců. Výroba probíhá v České republice, za naše náramky tak můžeme ručit a poskytnout Vám nadstandardní servis ve formě téměř všeho na míru dle Vašeho přání a pozáručního servisu.

 

 

Všechny náramky Lavaliere jsou ručně vyrobeny, očištěny, zkontrolovány a zákazníkovi odeslány v luxusní krabičce. Za své peníze dostanete odpovídající produkt z ušlechtilých materiálů a přírodních kamenů. Náramky procházejí náročným testem kvality než se dostanou do nabídky. Proto nekupujte levné kopie, stejně neušetříte. Ušlechtilé kovy a kameny nelze pořídit za několik dolarů. Nikdo vám správně neporadí s výběrem velikosti či neopraví náramek v případě poškození zdarma.

Prohlédněte si naší nabídku pánských nebo dámských náramků na ruku.

 

Sledujte náš Facebook a Instagram, přinášíme vám pořád nějaké zajímavé akce, soutěže, slevy a inspiraci na outfity, tak ať vám neuteče žádná novinka :-)

 

 

 

Proč si pořídit náramek Lavaliere?

 

  1. Vyrobeno ručně na míru v České republice.
  2. Používáme jen ty nejkvalitnější materiály.
  3. Pozáruční servis.
  4. Stylová krabička s pytlíčkem na uložení náramku.
  5. Každý náramek vyjadřuje osobnost nositele a má svůj význam.
  6. Možnost vrátit do 14 dnů bez udání důvodu.
  7. Certifikát Český výrobek.