Blog

vicenzaoro_lavaliere.jpg
14. 02. 2017  Nejnovější trendy aneb Vicenza Fair 2017

Nejnovější trendy aneb Vicenza Fair 2017

To, že je Itálie srdce modních trendů už jistě víte. A právě proto se tady několikrát do roka odehrává ve městě Vicenza jeden z největších šperkařských veletrhů na světě, na kterém jsme nemohli chybět!

Pojďte se s námi podívat na pár zajímavých poznatků, které jsme si přivezli právě pro vás.

 

 

První věc, která nás zaskočila byla neuvěřitelná velikost expa a obrovské budovy ve kterých se veletrh uskutečnil. V budově bylo devět obrovských hal, ve kterých měli prodejci postavené své obchody (1500 různých módních značek) skoro tak reálně, jako kdybychom byli na ulici. No, tedy spíš v trochu větší (delší) Pařížské, protože LUXUS je jedním z nejvíce vystihujících slov, kterým bych mohla popsat celý veletrh! Nádherně zdobené luxusní butiky (kde téměř nebylo poznat, že vznikly jen na necelý týden), obrovský důraz na detail, čistota, jednoduchost a přitom neuvěřitelná kreativita, no.. Pro mě jako designérku naprostý ráj:-)

 

 

To nejdůležitější, co jsme si pro vás ale přivezli, byla inspirace modními trendy ve šperkařském průmyslu na rok 2017 a to na té nejvyšší úrovni. Hlavním králem roku jsou perly a to jak broušené z mušlí (najdete u nás v nabídce) tak ty nejvíce luxusní a to pravé ať už mořské nebo sladkovodní - nejvíce milujeme South Sea. Proto jsme se pro vás rozhodli zanedlouho navrhnout “PREMIUM COLECTION”, kam je zařadíme a nejen je, ale i mnoho dalších drahých kovů, například prvky z pravého zlata, stříbra, Swarovski elementů a krystalů a jiných materiálů. Rozhodně se máte na co těšit :-)

 

 

Za sebe můžu rozhodně říct, že mi veletrh dal víc než jsem očekávala. Každým dnem se pro vás snažíme zlepšovat - od zákaznického servisu, na kterém si zakládáme. Protože to, že jste spokojení je náš největší úspěch - po kvalitu komponentů, funkčnost webu a celkový design. 

Děkujeme za důvěru a slibujeme, že vás nezklameme! 

Xoxo, Natali

 

Veletrh šperků VicenzaOro 2017 den po dni

1. den - 20. ledna 2017

 
2. den - 21. ledna 2017
 
3. den - 22. ledna 2017
 

Veletrh šperků VicenzaOro 2017 v 1 minutě

Nemáte čas, navštivte jeden z nejlepších šperkařských veletrhů na světě během 1 minuty!