Váš košík je prázdný

Náramky Lavaliere si oblíbila i metalová kapela Dymytry

Každý milovník metalové muziky jistě zná pražskou kapelu Dymytry. Tato metalová kapela, která hraje jak sama uvádí styl Psy-core, je vyhlášená svými kytarovými riffy, melodickými refrény, chytlavými texty a typickými efektními maskami.

Rocková kapela Dymytry s náramky Lavaliere

Potěšilo nás, že si naše metalové náramky oblíbil i zakladatel této kapely, Jiří Dymo Urban. Sám nám napsal:

"Než jsem založil Dymytry, strávil jsem půl života v baletním souboru Národního divadla. A právě tohle spojení klasiky s jistou dávkou rebelie je to, co mě na korálových náramcích Lavaliere tak baví. Líbí se mi to spojení ležérní elegance a originálního designu s patřičnou tvrdostí, protože je můžou nosit obě části mého lehce rozervaného já. A jelikož vím, jak je těžké v dnešní době něco rozjet, držím palce mladé krvi a lidem, kteří chtějí v Čechách dělat něco originálního. Kluci mají správnou filozofii, stavět na vlastní produkci, vkusu a na tom, aby byl fanoušek, respektive zákazník nadšenej. Za sebe říkám, že rozhodně jsem a určitě nezůstanu jen u těchhle dvou vymazlenejch kousků."

Jiří Dymo Urban kytarista a zakladatel kapely Dymytry...

Jiří Dymo Urban kytarista a zakladatel kapely Dymytry s náramky Lavaliere

Chcete mít také metalové náramky jako Jiří Dymo Urban? Vyberte si stejné jako on:

 

Mrkněte také na nový klip Dymytry - Pekelní Andělé:

Více o kapele Dymytry na jejich oficiálních stránkách http://www.dymytry.cz/

  • October 12, 2016
  • Filip Schleif

Poslední Články

V současné době je na trhu široká nabídka náramků s korálky. Všechny vypadají na obrázcích krásně. Jak ale poznat kvalitu? Na to se vám pokusíme odpověď. A rozhodnout se pak už...

Co mají tyto kameny společného? V čem se liší a jaký je nejlepší? Společné mají tyto kameny to, že jsou vytvořeny synteticky. Nejedná se o přírodní kameny. To ale neznamená, že...

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.