Váš košík je prázdný

5 praktických rad jak pečovat o náramky na ruku

Protože máme rádi vás, naše zákazníky a samozřejmě také chceme, aby vaše nové náramky co nejlépe vypadaly a dlouho vydržely, připravili jsme si pro vás pár užitečných rad, jak se k nim správně chovat.

Jako pečujete o svůj vzhled, vztah, svého plechového miláčka a další věci, na kterých vám záleží, je nutné pečovat i o svůj náramek na ruku, aby vám vydržel co nejdéle jako nový, zářivý a měli jste z něj potěšení.

Doporučujeme nenosit náramky při těžkých pracích a sportovních aktivitách, kdy mohou být poškozeny jednotlivé kameny a komponenty – jsou to přeci jenom převážně přírodní materiály a každý má svou tvrdost. Svůj náramek v případě odložení umístěte do pytlíčku, který jste od nás při koupi náramku obdrželi. V něm se totiž např. nezamotá s jinými šperky nebo se neponičí přírodní kameny a symboly z ušlechtilých kovů. Můžete ho tak bezpečně nosit např. v batohu či kabele, když zrovna náramek nemáte na ruce.

5 praktických rad jak pečovat o náramky na ruku

 

Chcete aby vám náramky dlouho sloužily a měli jste z nich radost? Tak o ně musíte správné pečovat. Proto jsme pro vás připravili přehled několika základních věcí, jak o náramky pečovat.

Pokud máte nějakou vlastní zkušenost s nevhodnou péčí či máte nějaké vychytávky, tak budeme rádi, když se o ně s námi podělíte buď na Facebooku nebo nám napište email.

 

5 základních rad v péči o náramky

  1. Nepoužívejte na čištění chemii ani žádné jiné přípravky
  2. Kameny a kovy by měly být vždy otřeny jen jemným hadříkem
  3. Náramkům nesvědčí vlhkost a odírání o tvrdý povrch např. při těžkých pracích
  4. Náramky na elastickém lanku se časem lehce natáhnout i přesto si nevybírejte při koupi těsný, jelikož nebude pohodlný a rychle se onosí.
  5. Skladujte náramky samostatně, ne společně s ostatními šperky, aby se například nezamotaly či nepoškrábaly.

 

Tak to je jen v krátkosti a další rady naleznete na stránce Péče o náramky.

  • May 23, 2016
  • Filip Schleif

Top Články

Říkáte si, jaký je rozdíl mezi náramky Lavaliere a levnými náramky z Číny, které prodává mnoho českých internetových obchodů?   Na rozdíl od levných a nekvalitních náramků jsou ty od české...

Opět tu máme jeden důležitý článek, který byste si měli přečíst. Když už víte, jak o náramek pečovat, tak by byla škoda nevybrat si správnou velikost. Při výběru náramku na...

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.