Váš košík je prázdný

Jak vybrat správnou velikost náramku

Opět tu máme jeden důležitý článek, který byste si měli přečíst. Když už víte, jak o náramek pečovat, tak by byla škoda nevybrat si správnou velikost.

Při výběru náramku na ruku je to stejně tak potřeba, jako například při výběru oblečení či čehokoliv jiného. Pokud zvolíte malou velikost, bude pro vás nošení náramku nepohodlné, tím pádem nepříjemné. Náramek Vás může tahat a škrtit. Zároveň se takto náramek rychle onosí a zkrátí se tím jeho životnost.

V případě, že si vyberete zbytečně velký náramek, bude vám padat z ruky, nevypadá to příliš stylově a můžete ho také snadno ztratit. Stejně můžete s náramkem o něco zavadit a roztrhnout si ho či poničit.

Využijte náš návod na měření velikosti náramků. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat, rádi vám poradíme a upravíme velikost podle vašich požadavků přímo na míru.

Každý náramek připravujeme až na základě objednávky a rychlost jeho odeslání to nezpomalí. Touto službou také dáváme nový rozměr ruční výrobě a precizní kontrole kvality.

Jak vybrat správnou velikost náramku

  • May 23, 2016
  • Filip Schleif

Top Články

Říkáte si, jaký je rozdíl mezi náramky Lavaliere a levnými náramky z Číny, které prodává mnoho českých internetových obchodů?   Na rozdíl od levných a nekvalitních náramků jsou ty od české...

Opět tu máme jeden důležitý článek, který byste si měli přečíst. Když už víte, jak o náramek pečovat, tak by byla škoda nevybrat si správnou velikost. Při výběru náramku na...

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.