Lavaliere používá cookies, aby vám mohl poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.
Více informací
V pořádku

Dámský korálkový náramek - bílý porcelán, shell perly, fasetovaný křišťál, mléčný achát

Dámský korálkový náramek - bílý porcelán, shell perly, fasetovaný křišťál, mléčný achát

949 Kč

Povrchová úprava

Velikost

Jak měřit?
Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
SklademU vás pozítří

Popis produktu

Světle růžový odstín hraje na tomto náramku jednoznačně prim: aby taky ne, když je jedním z použitých materiálů jsou růžové perly. Doplňují je ještě křišťál a porcelanit a spolu vytvářejí úchvatnou kombinaci, která sluší snad všem ženám. S tímto náramkem zazáříte opravdu kdekoliv a kdykoliv - slušet vám bude při pracovních jednáních, večeři s přáteli i procházkách u moře.

  • Kvalitní ručně vyráběný dámský korálkový náramek z bílého porcelánu, shell perel, fasetovaného křišťálu a mléčného achátu.
  • Korálek ze stříbra o ryzosti 925 v povrchové úpravě dle Vašeho výběru s logem Lavaliere.
  • Vysoce kvalitní elastické lanko. Velikost si vyberte dle Vaší ruky.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
Pro tento náramek jsme pro vás vybrali to nejlepší z korálků, které máme v naší nabídce. Začali jsme naší typickou pozlacenou kuličkou ze stříbra s logem Lavaliere. Poté přišel na řadu křišťál - ten je silným léčivým polodrahokamem o kvalitě AA a pomáhá najít harmonii pro tělo i duši. Zároveň podporuje duchovní poznání a zlepšuje trpělivost. Sáhněte po něm i ve chvíli, kdy máte problémy se štítnou žlázou nebo zažíváním. Křišťálové korálky jsme doplnili o nádherné růžové perly, které jsou nejtypičtějším ženským symbolem. Symbolizují ženskou plodnost a své nositelce dodávají jak fyzickou, tak i duševní harmonii. Svým odstínem s perlami dokonale ladí světlý achát, který symbolizuje odvahu, sílu, lásku a dlouhověkost. Dodává i pocit bezpečí a udržuje stabilní auru svého nositele. A na závěr jsme vsadili na korálky z porcelanitu, což je hornina, která vzniká vypálením jílů při teplotách nad 1100 stupňů. Porcelanit podporuje inspiraci a kreativitu, posiluje tělesnou odolnost a pomáhá při neutralizaci překyseleného žaludku. Na našem blogu si můžete navíc přečíst speciální články o perlách a achátu a jejich dalších významech.