Lavaliere používá cookies, aby vám mohl poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.
Více informací
V pořádku

Dámský korálkový náramek - měsíční kámen AA, růžový opál, fasetovaný botswana achát

Dámský korálkový náramek - měsíční kámen AA, růžový opál, fasetovaný botswana achát

Povrchová úprava

Velikost

Jak měřit?
Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
SklademU vás pozítří

Popis produktu

Když se snoubí dokonale hladký design s fasetovými korálky, vznikne nádherné šperkařské dílo pro ozdobení každého dámského zápěstí. Takové se nám podařilo v Lavaliere navrhnout díky kombinaci měsíčního kamene, opálu a achátu a krásu tohoto náramku si teď můžete užít i vy. Perfektně si bude rozumět s elegantními outfity a zazáříte s ním i na důležité schůzce.

  • Kvalitní ručně vyráběný dámský korálkový náramek z měsíčních kamenů kvality AA, růžového opálu a fasetovaných achátů Botswana.
  • Korálek ze stříbra o ryzosti 925 v povrchové úpravě dle Vašeho výběru s logem Lavaliere.
  • Vysoce kvalitní elastické lanko. Velikost si vyberte dle Vaší ruky.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
Nádhera tohoto náramku je ukrytá nejen v kombinaci hladkých a fasetovaných korálků, ale i v použití těch nejkvalitnějších materiálů. Jako základ jsme použili korálky z drahokamu měsíční kámen o kvalitě AA, který lze najít nejen na Zemi, ale jak jeho název napovídá, i na Měsíci. Podporuje intuici, dodává klid a pomáhá při problémech s nespavostí. Kromě toho obnovuje vnitřní harmonii a přitahuje lásku. Naše druhá volba padla na polodrahokam opál, tentokrát v kvalitě A, který nás uchvátil svým světle růžovým odstínem. Je kamenem dobrosrdečnosti, naděje a pro zamilované také kamenem lásky. Posiluje empatii i sebevědomí, pomáhá dosáhnout velkých úspěchů a je pomocníkem při překonávání náročných životních překážek. Navíc zmírňuje projevy cukrovky a léčí srdce i plíce. Jako poslední kámen do tohoto náramku jsme vybrali achát, a to pro jeho symboliku síly, odvahy, lásky a dlouhověkosti. Navíc dodává pocit bezpečí, udržuje stabilní auru svého nositele a pomáhá překonávat vnitřní napětí. Více o achátu si můžete přečíst na našem blogu.