Dámský korálkový náramek - mléčný achát, medvídek, stopery

Dámský korálkový náramek - mléčný achát, medvídek, stopery

1 849 Kč

Povrchová úprava

Velikost

Jak měřit?
Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
Sklademu vás pozítří

Popis produktu

Bílá, bílá, bílá, bílá, komu by se nelíbila... Nám se tedy rozhodně líbí! A proto jsme na ni vsadili i u tohoto sněhobílého náramku s přívěskem medvídka se zirkony. Vytvořili jsme ho pro všechny ženy, které milují minimalistický design a vědí, že k podtrhnutí jejich krásy jim stačí opravdu málo. Třeba ozdobit elegantní i ležérnější outfit náramkem z dílny Lavaliere.

  • Kvalitní ručně vyráběný dámský korálkový náramek z mléčného achátu.
  • Medvídek osazený zirkony zlacený růžovým zlatem.
  • Stopery osazené zirkony pozlacenými růžovým zlatem.
  • Korálek s logem Lavaliere z chirurgické oceli pozlacený růžovým zlatem.
  • Vysoce kvalitní elastické lanko. Velikost si vyberte dle Vaší ruky.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Růžové perly mohou časem lehce měnit odstín růžové barvy. Nejedná se o žádnou vadu, ale o běžnou reakci tohoto dobarvovaného přírodního materiálu. Přečtěte si naše tipy jak pečovat o náramek, aby Vám vydržel v perfektní kondici co nejdéle.
Základem pro sněhobílý náramek jsou korálky z mléčného achátu, které jsou si podobné jako vejce vejci. Perfektně s nimi ladí jak pozlacená kulička s logem Lavaliere, tak i dva stopery zdobené drobnými, precizně vybroušenými zirkony. Prim na tomto náramku hraje přívěsek medvídka, který je také zdobený krásnými drobnými zirkony. Medvídek symbolizuje sílu, nepřemožitelnost, odvahu a ochranu svých blízkých. Jako amulet podporuje inspiraci, pomáhá posilovat intuici a traduje se, že má schopnosti léčit. Použité achátové korálky pomáhají odstraňovat vnitřní napětí a udržují stabilní auru svého nositele. Achát je symbolem síly, odvahy, dlouhověkosti a lásky. Více jsme se o něm rozepsali v článku na našem blogu.