Dámský perlový náramek - růžové shell perly, medvídek, stopery

Dámský perlový náramek - růžové shell perly, medvídek, stopery

Povrchová úprava

Velikost

Jak měřit?
Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
Sklademu vás pozítří

Popis produktu

Růžové perly jako snad ten nejromantičtější materiál, který může zdobit dámské zápěstí. My jsme je navíc doplnili přívěskem v podobě medvídka a vytvořili jsme tak nádherný náramek nejen pro romantické duše. Slušet bude každé ženě, která má ráda něžné doplňky, ze rtů jí nikdy nezmizí úsměv a má ráda svůj život takový, jaký je.

  • Kvalitní ručně vyráběný perlový náramek z růžových shell perel.
  • Medvídek osazený zirkony zlacený růžovým zlatem.
  • Stopery osazené zirkony pozlacenými růžovým zlatem.
  • Korálek s logem Lavaliere z chirurgické oceli pozlacený růžovým zlatem.
  • Vysoce kvalitní elastické lanko. Velikost si vyberte dle Vaší ruky.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Růžové perly mohou časem lehce měnit odstín růžové barvy. Nejedná se o žádnou vadu, ale o běžnou reakci tohoto dobarvovaného přírodního materiálu. Přečtěte si naše tipy jak pečovat o náramek, aby Vám vydržel v perfektní kondici co nejdéle.
Pro tento náramek jsme zvolili růžové shell perly, které si zamilujete pro jejich narůžovělý odstín. Ten může po čase lehce změnit odstín - nebojte, nejedná se však o vadu, ale o přirozený proces tohoto dobarvovaného materiálu. Sepsali jsme pro vás proto několik tipů, jak o perly pečovat, aby vám vydržely krásné co nejdéle - přečtěte si o nich na našem blogu. Dočtete se tam také, že jsou perly nejtypičtějším ženským symbolem a že ženám dodávají fyzickou i duchovní rovnováhu. A když je někomu darujte, obdarovanému přinesou štěstí. Kromě perel tvoří tento náramek i pozlacená kulička s logem Lavaliere a dva stopery zdobené zirkony. Nejvýraznějším prvkem je ale medvídek, také zdobený zirkony a propracovaný do nejmenšího detailu. Symbolizuje sílu, odvahu, nepřemožitelnost a ochranu blízkých jeho nositelky. Jako amulet podporuje inspiraci a pomáhá posilovat intuici.