Lavaliere používá cookies, aby vám mohl poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.
Více informací
V pořádku

Dámský macrame náramek - 4 mm korálky

Dámský macrame náramek - 4 mm korálky

Povrchová úprava

Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
Doba dodání do 21 dní.

Popis produktu

V jednoduchosti je krása, o tom svědčí i tento náš náramek z drobných korálků z chirurgické oceli. Díky svému univerzálnímu designu bude slušet jak mužům, tak i ženám. Kvalitní lanko jej předurčuje k nošení s ležérními outfity, třeba volnou košilí a trendy šortkami. Třpytivé korálky zase přimějí ženy, aby tento náramek navlékly k letním šatům a botám na klínku.

  • Kvalitní ručně vyráběný macramé náramek z 4 mm korálků z chirurgické oceli zlacených zlatem v barvě dle Vašeho výběru.
  • Univerzální nastavitelná velikost díky vysoce kvalitnímu lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečně uložen v krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
Desítky drobných korálků z chirurgické oceli tvoří tento ikonický náramek pro muže i ženy každého věku - nejdůležitější je chuť nosit originální šperky vyrobené z kvalitních materiálů a hlavně vyrobené přímo v Česku. My tento náramek milujeme nejen kvůli jednoduchému designu, ale i kvalitnímu lanku s voskovou úpravou. To má univerzální velikost, kterou si můžete upravit podle své potřeby. Nemusíte tedy už při nákupu měřit, jestli vám náramek bude. Až vám dorazí domů, zabalený v krásné krabičce Lavaliere, utáhnete si ho nebo povolíte (klidně i opakovaně) přesně podle svých představ.