Lavaliere používá cookies, aby vám mohl poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.
Více informací
V pořádku

Dámský macrame náramek - leopard

Dámský macrame náramek - leopard

Povrchová úprava

Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
SklademU vás do zítra

Popis produktu

Si kočka, si kočka, si kočka a perfektne urobená... Nechte si v uších znít slavný song a na zápěstí navlečte náramek z korálků z chirurgické oceli s přívěskem leoparda-kočky. Na pohlaví u tohoto originálního kousku nehrajeme, tento náramek bude slušet mužům i ženám. Jeho elegantní provedení z něj dělá perfektní doplněk na večerní party, každodenní pracovní schůzky i romantickou večeři ve dvou.

  • Kvalitní ručně vyráběný macramé náramek z 4 mm korálků z chirurgické oceli zlacených zlatem v barvě dle Vašeho výběru.
  • Leopard osazený zirkony pozlacený zlatem v barvě dle Vašeho výběru.
  • Univerzální nastavitelná velikost díky vysoce kvalitnímu lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
Desítky korálků, jeden jako druhý, z chirurgické oceli jsme pro vás navlékli na kvalitní lanko s voskovanou úpravou, díky které se nebude třepit. Kromě toho je lanko nastavitelné a můžete si sami vybrat velikost, která vám bude nejvíce vyhovovat - libovolně jej můžete utáhnout a kdykoliv zase povolit. Zvolený symbol kočky je znakem proměny a neustálé změny. Svého nositele vždy posunuje v životě dál a pomáhá uzavírat jednotlivé cykly. Už od starověku je kočka považována za posvátné zvíře a nejen proto je oblíbeným symbolem po celém světě. Kočky navíc pomáhají při snižování krevního tlaku a harmonizují duši i tělo.