Lavaliere používá cookies, aby vám mohl poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.
Více informací
V pořádku

Dámský perlový náramek - růžové shell perly, stopery

Dámský perlový náramek - růžové shell perly, stopery

Povrchová úprava

Velikost

Jak měřit?
Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
Doba dodání do 21 dní.

Popis produktu

Růžová jako okvětní lístky růže nebo sladká cukrová vata... Přesně takovou barvu můžete vidět i v nádherných shell perlách, které jsme vybrali pro tento náramek. Růžová a perly, to je snad ta nejvíce ženská kombinace, kterou jsme mohli vymyslet. Je určená pro všechny ženy, které se nebojí dát najevo svoji ženskost, něžnost a lásku k romantickým doplňkům.

  • Kvalitní ručně vyráběný perlový náramek z růžových shell perel.
  • Stopery osazený zirkony zlacené růžovým zlatem.
  • Korálek zlacený růžovým zlatem s logem Lavaliere.
  • Vysoce kvalitní elastické lanko. Velikost si vyberte dle Vaší ruky.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
  • Růžové perly mohou časem lehce měnit odstín růžové barvy. Nejedná se o žádnou vadu, ale o běžnou reakci tohoto dobarvovaného přírodního materiálu. Přečtěte si naše tipy jak pečovat o náramek, aby Vám vydržel v perfektní kondici co nejdéle.
Není snad žádný šperk, který by více symbolizoval ženy, než právě perly. My jsme pro vás do tohoto náramku zvolili růžové shell perly, které si zamilujete pro jejich romantický růžový odstín. Ten mohou časem lehce změnit, ale nelekejte se - nejedná se o žádnou vadu, jde jen o běžnou reakci tohoto dobarvovaného materiálu. Mezi jednotlivé perly jsme posadili stopery s nádherně broušenými zirkony a vše jsme zakončili pozlacenou kuličkou s logem Lavaliere. Perly dodávají své nositelce fyzickou i duševní harmonii a jsou symbolem ženské plodnosti. Pokud jsou perly dárkem, přinesou obdarovanému člověku štěstí. Více o významu perel i o tom, jak o ně pečovat, aby byly v perfektní kondici co nejdéle, jsme pro vás připravili na našem blogu.