Lavaliere používá cookies, aby vám mohl poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.
Více informací
V pořádku

Dámský perlový náramek - růžové shell perly

Dámský perlový náramek - růžové shell perly

Povrchová úprava

Velikost

Jak měřit?
Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
SklademU vás pozítří

Popis produktu

Nejenom pro Růženku je tento náramek jako stvořený - dámský náramek z nádherných růžových perel si zamiluje každá žena, která nemůže být bez jemných romantický doplňků. Perly jsou jedním z nekrásnějších šperků, který může ženu zdobit a umocnit její krásu. Proto by neměly chybět ve šperkovnici žádné z nich...

  • Kvalitní ručně vyráběný perlový náramek z růžových shell perel.
  • Korálek ze stříbra o ryzosti 925 v povrchové úpravě dle Vašeho výběru s logem Lavaliere.
  • Vysoce kvalitní elastické lanko. Velikost si vyberte dle Vaší ruky.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
  • Růžové perly mohou časem lehce měnit odstín růžové barvy. Nejedná se o žádnou vadu, ale o běžnou reakci tohoto dobarvovaného přírodního materiálu. Přečtěte si naše tipy jak pečovat o náramek, aby Vám vydržel v perfektní kondici co nejdéle.
Málokterý materiál dokáže oslnit tak třpytivým čarovným leskem jako perly. Pro jejich krásu je s oblibou používáme v našich dámských náramcích a o jejich popularitě svědčí i jejich oblíbenost u našich zákaznic. Perly jsou nejtypičtějším symbolem žen a svým nositelkám přinášejí fyzickou i duševní harmonii. Navíc jsou symbolem ženské plodnosti. Říká se, že pokud jsou perly dárkem, tak obdarovanému člověku přinesou štěstí. Růžové perly si zamilujete pro jejich nádherný pastelový odstín. Může se stát, že po čase tento odstín lehce změní, což však není vada, ale přirozený vývoj tohoto dobarvovaného přírodního materiálu. Přečtěte si proto článek na našem blogu, kde se o perlách i péči o ně, aby byly krásné co nejdéle, dozvíte víc.