Dámský perlový náramek - bronzové perly z krystalu Swarovski, krystaly

Dámský perlový náramek - bronzové perly z krystalu Swarovski, krystaly

Povrchová úprava

Velikost

Jak měřit?
Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
SklademU vás do zítra

Popis produktu

Oslnivý třpyt perel v kombinaci s nádhernými odlesky krystalů Swarovski si zamilujete na první pohled - stejně jako my. Tento dámský náramek v sobě kombinuje ty nekrásnější komponenty Swarovski a patří na ruku všem ženám, které milují elegantní, ale zároveň nadčasové šperky. S tímto náramkem zazáříte na romantické večeři ve dvou i důležitém obchodním jednání.

  • Kvalitní ručně vyráběný perlový náramek z broušených nude gold perel Swarovski kombinovaný s luxusně lesknoucími se krystaly Swarovski.
  • Korálek ze stříbra s logem Lavaliere.
  • Vysoce kvalitní elastické lanko. Velikost si vyberte dle Vaší ruky.
  • Bezpečně uložen v luxusní krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
Jako základ pro tento dámský náramek jsme vybrali komponenty Swarovski - začali jsme s jejich tradičními krystaly, které této značce přinesly její celosvětovou slávu a uznání. Ty jsme doplnili unikátními perlami Swarovski, které jsou vyráběné nejmodernější technologií přímo z krystalového jádra. Díky této speciální technologii je v každé ze Swarovski perel ukrytá kombinace vysoce kvalitního krystalového jádra a oslnivého třpytu perel. Inovativní technologie použitá při výrobě Swarovski perel jim dodává čarovný lesk, který jako by vycházel přímo z nitra perly. Krystaly a perly Swarovski jsme na závěr doplnili drobnou pozlacenou kuličkou ze stříbra s logem Lavaliere a vznikl tak nádherný náramek pro všechny nádherné ženy.