Lavaliere používá cookies, aby vám mohl poskytnout lepší služby. Používáním našeho webu s tím souhlasíte.
Více informací
V pořádku

Dámský shamballa náramek - bílý howlite, destičky

Dámský shamballa náramek - bílý howlite, destičky

Povrchová úprava

Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
Doba dodání do 21 dní.

Popis produktu

Hledáte dokonalý duchovní klid, harmonii a zároveň stylový designový kousek? My jsme ho pro vás našli v dámském shamballa náramku z bílých howlitových destiček. Perfektně vám padne k ležérnímu i elegantnějšímu outfitu a zazáříte s ním jak v kanceláři, tak i na party a večeři ve dvou. Shamballa náramky jsou zkrátka ideálním řešením pro pozvednutí jakéhokoliv outfitu ještě o stupeň výš.

  • Kvalitní ručně vyráběný prémiový náramek z howlite kamenu a destiček osazených černými zirkony v barvě růžového zlata.
  • Elegantní, zajímavý a nadčasový design - hodí se ke všemu.
  • Destička pozlacená růžovým zlatem s logem Lavaliere.
  • Univerzální nastavitelná velikost díky vysoce kvalitnímu lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečně uložen v krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.

Milujete dokonalé tvary v kombinaci s tím nejkvalitnějším materiálem? V tom případě si zamilujete i náš dámský shamballa náramek, který tvoří bílé howlitové destičky. Howlit je známý svými uklidňujícími účinky, svému nositeli pomáhá k harmonii a je mu skvělým parťákem při meditaci. Navíc pomáhá otevírat čakru srdce, díky čemuž jsme laskavější sami k sobě i ke světu kolem nás. Symbolika shamballa náramku je spojená s tajemným buddhistickým královstvím stejného názvu, které je prý ukryto kdesi v Tibetu. Má se jednat o místo plné harmonie, míru a nejvyššího osvícení. Zároveň symbolika shamballa souvisí i s léčením reiki. Necháme zcela na vás, jestli se pro vás stane shamballa náramek pouze módním doplňkem anebo zda jej přijmete i jako nástroj k cestě harmonie těla i mysli.