Blog

unor-ma-i-jine-vyznamne-dny.jpg
29. 01. 2018  Jen Valentýn? Únor má i jiné významné dny!

Jen Valentýn? Únor má i jiné významné dny!

Únor, měsíc zamilovaných, si každý spojuje jen s Valentýnem. Přitom v kalendáři naleznete další zajímavé únorové dny, které si zaslouží pozornost.

Nejznámější je v únoru den zamilovaných, který připadá na 14. 2., svátek svatého Valentýna. Jde o jeden z největších svátků zamilovaných, který se slaví ve velké části světa. O Valentýnu a jeho historii jsme psali již v našem článku Inspirace na svatý Valentýn - Darujte kámen lásky! V tomto článku bychom chtěli napsat o dalších zajímavých dnech, které si v únoru podle nás zaslouží pozornost a neměli bychom je přehlížet!

 

Světový den boje proti rakovině - 4. 2.

 

O rakovině většinou nechceme moc mluvit, ale neměli bychom se tomuto tématu vyhýbat. Právě to, že si jej budeme připomínat, nás může donutit například k preventivní prohlídce, protože včasná diagnóza ve většině případech pomáhá vyhrát v boji s touto nemocí. Zároveň bychom si měli v tento den vzpomenout na ty, kteří s touto zákeřnou nemocí bojují a nebo na ty, které nám bohužel rakovina vzala. A o to si víc vážit zdraví a lásky i bez svatého Valentýna, prostě každý den žít a udělat si nějakou tu radost, možná i hezkým náramkem.

Světový den manželství - 11. 2.

 

Jen 3 dny před Valentýnem je světový den manželství, který je podle nás hodně přehlížen právě kvůli dni zamilovaných. Ti, co považují Valentýn za komerční svátek, by měli zvážit oslavu dne manželství, tedy samozřejmě pokud již vstoupili do společného svazku.:) Pánové, každá žena se chce cítit vyjímečně!

 

Den sesterství - 22. 2.

 

Tento den neoslavuje vaší sestru ani zdravotní sestřičky.:) Možná ani jeho původní název nebude moc výstižný - “Vzpomínkový den” nebo “Den zamyšlení”. Jedná se o mezinárodní svátek přátelství, který původně začali slavit skauti a skautky z celého světa. V tento den se totiž narodil v roce 1857 zakladatel skautingu, sir Robert Baden-Powell. A na opravdové přátele bychom také neměli zapomínat! I třeba jen zavoláním nebo napsáním emailu či sms.

 

Nemyslete v únoru (jen) na sebe 

 

Únor je měsícem, kdybychom neměli myslet jen na sebe, ale i na druhé a nemusí jít vždy pouze o zamilované. Užívejte si život, žijte ho a myslete na druhé. My na vás taky myslíme, proto jsme připravili časově omezenou slevu. Od 1. do 10. února od nás dostanete slevu 15% na všechny naše dámské a pánské náramky. Slevu naleznete na konci článku!:)

 

Valentýnská kolekce by Veronica Biasiol

 

Hvězdný pár českého showbyznysu Veronica Biasiol a Jakub Yunis pro vás připravili vlastní valentýnskou kolekci. Udělejte radost své lásce!

 

Pro ní by Veronica Biasiol

Dámský korálkový náramek - gold queen of hearts

Dámský korálkový wrap náramek - her heart

Pro něho by Jakub Yunis

Pánský korálkový náramek - king of love

Pánský korálkový wrap náramek - his heart

 Slevový kód

 

MameRadiUnor