Blog

alan_blog_final-min.png
22. 08. 2016  Nejlepší dárky pro muže - náramky s magickým významem!

Nejlepší dárky pro muže - náramky s magickým významem!

Hledáte inspiraci na dárek pro svého muže, partnera, přítele nebo kamaráda? K narozeninám, svátku, k výročí nebo na Valentýn? 

Darujte mu stylový náramek na ruku podle významu symbolů nebo znamení horoskopu. Určitě ho potěšíte a třeba v něm probudíte pravého gentlemana, jako je např. známý fashion blogger a náš brand ambassador Robin Bery, který si naše náramky velmi oblíbil.

 

  

Naše náramky Lavaliere jsou ručně vyráběné z přírodních kamenů, prvků z chirurgické oceli, zlata a zirkonů. Každý náramek je originál. Darovat můžete také dárkový poukaz na nákup v našem internetovém obchodě www.lavaliere.cz.

 

Náramek je perfektní dárek i pro klienta či zaměstnance nebo obchodního partnera.

 

  

Při nošení stylového náramku na ruce si na vás obdarovaný často vzpomene a to je přeci ten pravý účel dárku. A proč koupit právě náramek Lavaliere? To si můžete přečíst v našem článku 7 důvodů proč si pořídit náramek Lavaliere.

 

K náramku dostanete stylovou dárkovou krabičku zdarma, poštovné maté také zdarma a ještě můžete získat slevu 10% na nákup. Stačí se přihlásit k odběru novinek přes Váš email na naší stránce www.lavaliere.cz. S výběrem vám rádi pomůžeme, stačí nás kontaktovat na email info@lavaliere.cz nebo mobil +420 739 057 711.