Váš košík je prázdný

Akce

Sledujte zajímavé akce!

Zde mimo naše standardní akce, které si můžete projít níže, zveřejňujeme různé eventy, kde nás můžete potkat osobně či různé speciální akce závislé na okolnostech. Akcí pro Vás pravidelně děláme spoustu!

 

Mezinárodní veletrh šperků – Vicenzaoro

20. - 25. 1. 2017 se s námi můžete setkat na mezinárodním veletrhu šperků Vicenzaoro v Itálii. O světových trendech vás budeme informovat na našem Facebooku, sledujte nás!

 

Chcete získat zajímavé nabídky a slevy na váš email?

Pokud chcete dostávat zajímavé nabídky na svůj email, stačí se zaregistrovat k odběru novinek. Pravidelně budete také dostávat zajímavé informace z našeho blogu o tom, jak se třeba správně starat o náramek, o významech kamenů a další.

 

Soutěž

Vždy pro Vás máme nějakou soutěž. Aktuálně soutěžíme o nejlepší look na Instagramu. Stačí postovat fotky s hashtagem #LAVALIEREOFF. Fotky se zobrazí u nás na webu a navíc máte šanci, že budete vylosovaní pro nákup zdarma.

 

Poštovné zdarma

Využijte naší akci na poštovné zdarma při nákupu nad 1200 Kč.

 

Vrácení zboží do 14 dnů bez udání důvodu

Pokud se Vám z nějakého důvodu nebude zakoupený náramek líbit, můžete nám ho nepoškozený, bez jakýchkoliv problémů, do 14 dnů od nákupu vrátit. Více info naleznete zde.

 

Záruka kvality a servis zdarma

Všechny naše produkty jsou před objednáním vyrobeny přesně dle objednávky našimi šperkaři. To znamená, že každý jednotlivý element pečlivě kontrolujeme, při vázáni testujeme, vyčistíme a usadíme do krabičky. I přes to, že o náramek správně pečujete, můžete se stát, že se Vám s ním něco nějakou nezaviněnou okolností stane. I pro tento příklad na Vás myslíme a jen za cenu poštovného Vám ho opravíme. Vyhrazujeme si právo opravu odmítnout či ji zpoplatnit, ale to jen v případě, že poznáme, že se jedná o nekalé jednání či byl náramek poškozen vlastní chybou a je to oprava, která by se nám prodražila, apod..

 

Luxusní krabička k náramku zdarma

Ke každému náramku od nás dostanete zdarma luxusní dárkovou krabičku s logem Lavaliere a exkluzivním pytlíčkem, ve kterém můžete svůj náramek v případě potřeby skladovat. Náramek se tak nezamotá s jinými šperky a neponičí se jednotlivé komponenty.

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.