Váš košík je prázdný

Kdo naše náramky nosí? Kde o nich napsali?

Co se o nás píše a kdo si oblíbil naše náramky?

Víte kdo si oblíbil naše trendy a hlavně kvalitní náramky Lavaliere? Kde o nás píšou? Tak jestli vás to zajímá, jste na správné stránce:) Pokud jste o nás napsali a chcete být na této stránce, napište nám!

 

Osobnosti:

 

Robin Bery

Robin Bery

Známý český fashion guru Robin Bery, který spolupracuje se spoustou skvělých značek, je naším brand ambasadorem. Nejen pravidelně zveřejňuje na svých stránkách a sociálních profilech zkušenosti s našimi náramky, ale hlavně je každý den nosí ke svým vychytaným outfitům. Navštivte jeho stránky http://www.robinbery.cz/.

 

Marek Černý

Marek Černý

Milovník módy, fotografování, designu, jídla, umění, muziky a náramku Lavaliere. Inspiruje nás chlapy zajímavými fashion kousky. Od roku 2012 píše blog o módě http://www.czechstreetglamour.com/.

 

Tomáš Chudoba aka Timmy White

Tomáš Chudoba aka Timmy White

Naše náramky si oblíbil i známý Youtuber a zpěvák Tomáš Chudoba aka Timmy White. Náramky Lavaliere nechyběli například ani při natáčení jeho nového klipu - Když tě u sebe mám. Více o tomto mladém talentu naleznete na https://cs-cz.facebook.com/TimmyWhiteOFFICIAL/.

 

Jiří Dymo Urban

Jiří Dymo Urban

Potěšilo nás, že si naše metalové náramky oblíbil i zakladatel známé české metalové kapely Dymytry. Poslal nám několik fotek a přidal pár hezký slov ohledně kvality použitých materiálů u našich náramků. Více na našem blogu https://www.lavaliere.cz/blogs/posledni-clanky/naramky-lavaliere-si-oblibila-i-ceska-metalova-kapela-dymytry-novy-klip-pekelni-andele.

 

Média:

 

Fashionmagazin.cz

Nový náramek? Jedině od Lavaliere - Fashionmagazin.cz

Nový náramek? Jedině od Lavaliere

Je známo, že doplňky jsou důležitou součástí každého outfitu. Díky nim jsou totiž outfity celistvé a dokonalé. Mezi takové doplňky patří i náramky. My jsme se rozhodli vyzkoušet náramky od letošního nováčka – designové kolekce Lavaliere. Více na http://www.fashionmagazin.cz/novy-naramek-jedine-od-lavaliere/.

 

Czechfashionisto.com

Pánské náramky jako stylový doplněk - Czechfashionisto.com

Pánské náramky jako stylový doplněk

Miluji hodinky a mám jich asi tucet, ale stejně jsem si nikdy nezvykl na to, že bych je nosil denně a každé ráno si je před odchodem z domu připínal k zápěstí. Svým způsobem mně překáží, pod páskem se mně potí ruka, vadí mně u manžet u košile nebo když nosím rukavice. Ale náramky jsem nosil vždycky rád, hodí se ke všemu a pamatuji si na svůj první, stříbrný, který mně dala mamka, když mně bylo asi osm. Více na http://www.czechfashionisto.com/search/label/Lavaliere.

 

Lui-magazine.cz

Lui-magazine.cz - luxusní náramky lavaliere

Co má společného Beckham, Depp a další? Luxusní náramky! České designové náramky Lavaliere, jak je nosit a vypadat skvěle?

Pánské náramky až do teď neměly samostatné a kvalitní zastoupení. Když se nad tím zamyslíte, mohli jsme vybírat jen na stojanech v řetězcích nebo mezi nezajímavými kousky u "klenotníků". Chyběl ten aspekt luxusu a módy zároveň. Více na http://www.web.lui-magazine.cz/moda/item/7844-pruvodce-co-ma-spolecneho-beckham-depp-a-dalsi-luxusni-naramky-ceske-designove-naramky-lavaliere-jak-je-nosit-a-vypadat-skvele.

 

Navlnestylu.cz

Náramky Lavaliere Navlnestylu.cz

Náramky Lavaliere

Není tajemstvím, že detaily jsou právě to, co podtrhne výsledný vzhled celého outfitu. Jedním takovým detailem jsou právě náramky, které již pár let diktují trendy především na zahraničních blozích, sociálních sítích a v magazínech. Čím dál tím častěji se s náramky a jejich vrstvením setkáváme také v našich tuzemských ulicích a nemalou zásluhu na tom mají právě projekty, které umožňují si takový náramek pořídit. Více na http://www.navlnestylu.cz/2016/08/naramky-lavaliere.html.

 

Beautybytana.cz

Tip na dárek - Náramky Lavaliere - Beautybytana.cz

Tip na dárek - Náramky Lavaliere

V dnešních tipech na dárek vám představím další českou značku, která podle mě rozhodně stojí za zmínku. Lavaliere se věnuje ruční výrobě šperků - konkrétně tedy pánských a dámských náramků z přírodních polodrahokamů, perel, chirurgické oceli zlacené 18k zlatem a zirkonů. Více na http://www.beautybytana.cz/2016/10/tip-na-darek-naramky-lavaliere.html.

 

Angellovely-things.blogspot.cz

Jsem zpět + letní nákupy - Angellovely-things.blogspot.cz

Jsem zpět + letní nákupy:)

Mám několik doplňků, které jsem si pořídila. Jedním z nich je nádherný náramek od české značky lavaliere.cz. Všechny jejich náramky jsou ručně vyráběny z přírodních kamenů a kvalitních kovů a vypadají opravdu zajímavě a hlavně velmi luxusně. Já osobně bych si jich v jejich e-shopu vybrala hned několik. Více na http://angellovely-things.blogspot.cz/2016/09/jsem-zpet-letni-nakupy.html#more.

 

Modnipeklo.cz

náramek lavaliere je ideální doplněk pro každého muže - modnipeklo.cz

7 věcí, se kterými v létě frajeřit

Základy. Basics. Neutrální barvy. Šedá. Modrá. To už jste určitě slyšeli stokrát. I ode mě. Někdy ale prostě máte náladu blbnout. Frajeřit. Předvádět se. Léto k tomu vybízí. Snadno se to ale může zvrtnout a dopadnout špatně, obzvlášť když jste se doposud drželi pouze základů. Nabízím proto 7 možností, jak si trochu zafrajeřit bez ztráty květinky. Více na http://www.modnipeklo.cz/clanky/7-luxusnich-veci-pro-muze/.

 

Modedeboulangerie.cz

výběr dárků pro něj

Výběr dárků pro něj

Letos jsem se na výběr dárků pro něj velmi pečlivě připravila. Dárky vybírám moc ráda a vždy si dávám záležet. Nikdy bych nikoho dárkem nedokázala "odbýt". A tak jsem pročítala pánské fashion blogy, dělala si poznámky, na přehlídkách designu koukala po sortimentu pro pány. Více na http://www.modedeboulangerie.cz/2016/12/pro-nej.html.

 

Beauty by Katty

beauty by katty s náramky Lavaliere

Nákupy a novinky prosinec

Velmi nás potěšilo, že si naše náramky oblíbila i známa blogerka Beauty by Katty, která je typická svým nekompromisním hodnocením. Více na https://www.youtube.com/watch?v=cq80qBZ3Ges.

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.