Váš košík je prázdný

O nás

Náš příběh

Náramky Lavaliere jsou stylovým doplňkem každého gentlemana

Máme rádi módu i tradice. Značka Lavaliere spojuje vysokou kvalitu a moderní design v podobně originálních náramků na ruku. Sami je rádi nosíme a chceme se o ně podělit i s vámi. Zakládáme si hlavně na kvalitně a originalitě. Naše náramky na ruku můžete nosit ke všem různým příležitostem. Všichni chceme vypadat dobře. Vždyť tento typ šperku lidé nosili už v období paleolitu, tedy přibližně již před 40 000 lety. Naše designová kolekce Lavaliere vznikla v roce 2016 a stále vznikají nové. V současné době disponujeme kolekcí v počtu více než 350 různých pánských a dámských náramků na ruku. Každý náramek upravíme dle objednávky přímo na míru dle velikosti, vyčistíme, zkontrolujeme a se zárukou kvality odešleme, včetně stylové krabičky.

Náramky Lavaliere jsou stylovým doplňkem každého gentlemana
O nás - náramky Lavaliere

Filozofie a vize

O nás - náramky Lavaliere

Chceme dopřát zákazníkům originální náramky na ruku, kterými doplní svůj outfit a podtrhnou styl. Používáme jen přírodní kvalitní materiály a všechny šperky vyrábíme pouze ručně. Inspirujeme se aktuálními trendy z New Yorku a Londýna, kde jsou pánské a dámské náramky na ruku velmi oblíbené. Náš hlavní cíl je spokojený zákazník, který se bude rád vracet a chlubit se svými kousky. Vize módní značky Lavaliere je expandovat na zahraniční trhy.

Důraz na kvalitu

Stylová krabička k náramku Lavaliere zdarma

Všechny naše náramky Lavaliere jsou vyráběny ručně z kvalitních materiálů, cenných kovů a drahokamů v České republice. Výroba probíhá v moderně zařízené chráněné dílně Jakob v Jablonci nad Nisou pod dohledem naší designérky. Každý prvek je zkontrolován, očištěn a posazen do krabičky ve stylovém pytlíčku, který může zákazník dále využívat pro pohodlné skladování náramku. Jako výrobce poskytujeme profesionální servis v podobě bezproblémové reklamace či opravy šperku zdarma, jen za cenu poštovného. Nejsme přeprodejci, ale přímo výrobci.

Stylová krabička k náramku Lavaliere zdarma

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.