Váš košík je prázdný

Péče o náramky

I přes vysokou kvalitu je pár věcí, co byste měli o péči o Váš náramek vědět. Naším hlavním cílem je, aby Vám náramky dlouho sloužily a měli jste z nich radost. Proto jsme sepsali několik základních věcí, jak o náramek pečovat. Pokud by byl jakýkoliv problém, náramek Vám pouze za cenu poštovného opravíme v naší dílně.

 

jak vybrat velikost náramku lavaliere

Velikost

Toto je základní faktor, který Vás zajímá. Většinu náramků vyrábíme v univerzální velikosti, ale při výběru náramku na elastickém lanku doporučujeme použít průvodce velikostmi. Pokud bude náramek příliš těsný nebude pohodlný a rychleji se onosí. Přečtěte si jak správně vybrat velikost náramku.

Náramky lavaliere mají nejkvalitnější lanka

Elastické lanko

Pro naše náramky jsme vybrali ty nejkvalitnější lanka na základě rozsáhlého průzkumu. Lanko je kvalitní, neznamená to však, že by se měla zkoušet jeho odolnost a natahovat se na maximum, atd… Je také zcela běžné, že se časem roztahováním lehce natáhne. 

Náramky lavaliere jsou vyrobeny pouze z pravých přírodních kamenů

Přírodní kameny

Přírodní kameny jsou darem planety země a každý v sobě skrývá unikátní energii. Tím, že jsou přírodní, tak mají různou tvrdost, s náramkem by se nemělo tedy bouchat, házet, atd...

Náramky lavaliere jsou vyrobeny jen z velmi kvalitních kovů

Kvalitní kovy

Používáme velmi kvalitní kovy od 18 karáty pozlacené 316 chirurgické oceli po různé Swarovski elementy, atd… Všechny kovové části se mohou při častém používání lehce “onosit” a oxidací na nich může vzniknout “patina”. Pokud budete dodržovat naše pokyny a budete se o svůj šperk starat, tak svému náramku maximálně prodloužíte krásný vzhled. Je tu spousta faktorů, které náramku nesvědčí, jako třeba: špatné čištění a skladování, vlhkost, odírání o tvrdý povrch, atd… Doporučujeme kov, v případě mastnoty, nečistot a namočení, vždycky otřít s použitím jemného hadříku. Nikdy nemýt pod vodou! Díky této údržbě bude Váš náramek vypadat nejlépe!

 

 

Přečtěte si jak správně čistit vaše náramky Lavaliere

Čištění

Kameny a kovy by měly být vždy jen otřeny jemným hadříkem, nikdy ne pod vodou. Nenoste do bazénu, do sprchy, atd… Nepoužívejte k čištění chemii ani žádné jiné přípravky.

Ke každému náramku Lavaliere dostanete stylovou a praktickou krabičku zdarma

Skladování

Doporučujeme nechat v naší krabičce a případně nosit v pytlíčku, každý náramek Vám přijde v prémiové krabičce Lavaliere s kvalitním oboustranným plyšovým pytlíčkem. Náramky se tak nepoškrábou ani nezamotají s jinými šperky.

Náramky Lavaliere bez problému upravíme nebo opravíme k vaší spokojenosti

Oprava

Pokud by se s Vaším náramkem cokoliv stane, pošlete nám ho a většinu oprav vyřešíme pouze za cenu poštovného. Podrobnosti na stránce Reklamace.

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.