Váš košík je prázdný

Reklamace náramku

Jak reklamovat výrobek či změnit velikost?

 

V PŘÍPADĚ ZMĚNY VELIKOSTI, STAČÍ NÁRAMEK POSLAT ZPĚT NA NÍŽE UVEDENOU ADRESU, NAPSAT NA PAPÍR K NÁRAMKU, CO JE POTŘEBA UPRAVIT A JAK. A MY TO CO NEJRYCHLEJI UPRAVÍME A POŠLEME VÁM ZDARMA ZPĚT. NENÍ POTŘEBA KVŮLI TOMU VOLAT A PSÁT EMAIL, MOMENTÁLNĚ JSME HODNĚ ZAHLCENI A NESTÍHÁME NA TYTO DOTAZY RYCHLE ODPOVÍDAT. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

 

Každý zakoupený produkt na našem eshopu je možné vrátit do 14 dnů bez udání důvodu, pokud se nejedná o zakázkovou výrobu či nějaké Vaše speciální přání. Naší prioritou je každý produkt precizně vyrobit, zkontrolovat a před odesláním se ujistit, že je vše perfektní.

V případě nalezené závady při obdržení produktu, produkt okamžitě nafoťte a kontaktujte nás telefonicky či na email info@lavaliere.cz, uděláme maximum pro to, abyste byli spokojeniPři reklamaci nám prosím na email a pro jistotu i na papír do obálky problém popište co nejjasněji a výrobek zašlete na níže uvedenou adresu, peníze nebo nový či opravený produkt Vám budou vráceny po obdržení produktu a zpracování reklamace stejným způsobem, jako jste prováděli platbu. 

Pokud bude zboží nějak opotřebované či poškozené a toto není prokazatelně zaviněno naší chybou, tak Vám bude vrácena poměrná část ceny či se můžeme domluvit na opravě produktu či zaslání nového. Poštovné v případě reklamace či vrácení zboží hradí vždy kupující.

Podrobné informace naleznete v obchodních podmínkách.

 

Doručovací adresa:

Lavaliere s.r.o.
Podhorská 1236/48, 466 01, Jablonec nad Nisou
info@lavaliere.cz

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.