Váš košík je prázdný

Význam náramků

Každý náramek naší značky Lavaliere ručně vyrábíme výhradně z pravých přírodních kamenů a kvalitních ušlechtilých kovů. Přírodní kameny pochází z různých koutů světa a každý má už od pradávna svůj magický význam. Může například chránit svého nositele, dodávat mu sílu a energii, reprezentovat jeho názor či postoj k životu… Naše náramky Vás zkrátka budou dobíjet pozitivní energií celý den. Právě proto nosí spousta lidí svůj náramek také jako talisman, na který nedají dopustit. Inspirace vychází z pradávné buddhistické tradice, která se dochovává do dnes. Doporučujeme si náramek vybírat například s kameny podle svého znamení horoskopu nebo dle jejich magických vlastností. Jednotlivé prvky na náramcích popisujeme na této stránce, pro Vaší lepší orientaci. Přejeme příjemné vybírání. Pokud budete potřebovat při výběru poradit, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám pomůžeme a poradíme, jak vybrat ten správný náramek.

význam náramků se spartskou helmou

Helma Sparta

Naše náramky se symbolem helmy starověké Sparty dodávají jejich majitelům ochranu od bojovníků. Budete sebevědomí a nabití po celý den díky magické síle jedněch z nejlepších a nejodvážnějších bojovníků všech dob, kteří budou vždy stát při vás. Ukažte všem svůj životní postoj.

význam náramků s buddhou

Buddha

Buddha je tradiční duchovní symbol míru, klidu, blaženosti, moudrosti, štěstí, vyrovnanosti, osvícení a pozitivní energie. Pomáhá svému nositeli k vyrovnanosti a souznění se vším kolem nás. Zároveň prezentuje pozitivní postoj nositele, nebojácnost a laskavost.

význam náramků s kotvou

Kotva

Kotva je symbol, který dodává svému nositeli pocit bezpečí, stabilitu a je známkou věrnosti v lásce. Je symbolem úspěchu v obchodních záležitostech. Tento element má dlouhou historii, v minulosti byl symbolem zkušených námořníků. Dnes je jeho význam jiný, ale přesto je stále oblíbený.

význam náramků s leopardem

Leopard

Máte rádi noční život a luxus? Jste bojovníkem, který nic nevzdává? Budíte obdiv, ale také hrůzu? Pak je tento element vhodný právě pro vás. Leopard je symbolem respektu, obdivu, rychlosti, odvahy, síly, ladnosti, tajemnosti a ztělesněním mužnosti. Původně velmi oblíbený symbol domorodých kmenů.

význam náramků se lvem

Lev

Element lva je symbolem vytrvalosti, ušlechtilosti, síly, moci, instinktu a velkorysosti. Byl významným symbolem již ve starém Egyptě. Reprezentuje svého nositele svým postojem a ukazuje, že je zdatným soupeřem nebo obchodním partnerem. Ukažte okolí, co je ve vás.

Význam náramků z achátu

Achát

Achát dodává svému nositeli odvahu, sílu, dlouhověkost, lásku a ochranu před negativní energií. Pomáhá odstraňovat vnitřní napětí a negativní pocity. Dodává pocit bezpečí a udržuje auru nostiele stabilní. Achát je ideálním kamenem pro lidi narozené ve znamení býka, blížence a štíra.

význam náramků z jaspisu

Jaspis

Jaspis je symbolem štěstí, zdraví a krásy. Svého nositele chrání před negativní energií a poskytuje mu klid. Podporuje také oběhový systém a trávení právě při kontaktu s kůží. Jaspis je ideálním kamenem pro lidi narozené ve znamení Beran, Rak, Panna, Váhy, Štír, Kozoroh, Vodnář a Ryby.

Význam náramků z lapisu

Lapis

Lapis je jedním z nejstarších duchovních kamenů. Je symbolem moudrosti, přátelství, duševní rovnováhy a pozitivní energie. Pomáhá svému nositeli uvolnit stres, dodává klid a mír ke všemu kolem nás. Podporuje také dobrý úsudek. Lapis je ideálním kamenem pro lidi narozené ve znamení Panna, Střelec, Kozoroh, Vodnář, Ryby.

význam náramků z mořského sedimentu

Mořský sediment

Mořský sediment je velmi oblíbený módní doplněk, který je sám o sobě magický, protože pochází z hlubokého moře. Broušené korálky z usazených mořských minerálů však nemají hlubší symbolický význam. Jsou ale překrásným doplňkem, který doplní váš outfit. Buďte originální.

význam náramků z tygřího oka

Tiger Eye

Tiger eye, nebo-li český Tygří oko, je symbolem odvahy a energie. Je typické svým zlatohnědým zabarvením. Přináší svému nositeli peníze a dodává mu ochranu. Pomáhá mírnit stres. Jedná se o ochranný kámen, který je používán jako talisman před negativní energií a různým nebezpečím.

význam náramků z lávového kamene

Láva

Lávové kameny mají velmi silnou pozitivní energii a jsou používány jako ochranné amulety. Již ve starověku je k léčení využívali Číňané nebo Máyové. Jedná se o zemský element, který pochází přímo z nitra naší země. Svému nositeli dodávají silnou energii a pomáhají ho chránit před negativními vlivy okolí.

význam náramků z hematitu

Hematit

Hematit je ochranný kámen. Je symbolem sebevědomí, zlepšuje paměť a soustředěnost a pomáhá bojovat se špatnými návyky jako je kouření apod. Hematit chrání svého nositele před špatnými energiemi a navozuje harmonii těla a duše. Je přiřazen elementu ohně.

význam náramků s lebkou

Lebka

Lebka je symbolem smrtelnosti a pomíjivosti života. Vnímána je ale také jako symbol znovuzrození, tedy života. Lebka je spojována s duší. Proto byla v minulosti využívána pro spojení s dušemi zemřelých. Lebka také přináší sílu a bojovnost všem jejím nositelům.

význam náramků s korunkou

Koruna

Koruna vyjadřuje tajemnou symboliku. Již od pradávna symbolizovala osvícení a změněný stav vědomí. Kořeny tohoto symbolu sahají do dávných časů, kdy v jiných formách jako např. spletený věnec, čelenka apod. měli stejný význam. Základem královské koruny je symbol kruhu, který byl významný již pro pohany. Svému nositeli dodává moudrost, vůli, intuici, psychickou odolnost a otevírá spirituální bránu.

význam náramků z howlitu

Howlite

Howlite je uklidňujícím kamenem. Svému nositeli dodává harmonii, uvolnění těla a pomáhá při meditaci. Pomáhá překonávat podrážděnost, nervozitu a otevírá čakru srdce, díky které je jeho nositel laskavější ke světu kolem sebe a sám sebe má více rád.

perlové náramky

Perla

Perla je netypičtějším symbolem ženy. Své nositelce dodává fyzickou a duchovní rovnováhu. Je symbolem ženské plodnosti, dlouhověkosti a je propojena s kosmickou sílou Měsíce. Darované perly pak přináší obdarované osobě štěstí.

Sledujte nás na Instagramu

 

Novinky

Přihlaste se k odběru exkluzivních nabídek, akcí a novinek na e-mail:

Lavaliere

  • Jsme česká značka, která staví na kvalitě a originalitě. Naší prioritou je nabízet vysoce kvalitní a aktuální trendy pánské a dámské náramky, které můžete znát z fashion blogů z New Yorku či Londýna. Náramky jsou naše vášeň.