Pánský macrame náramek - stopery

Pánský macrame náramek - stopery

Povrchová úprava

Zrušit výběr
Nebyla vybrána žádná velikost nebo povrchová úprava
SklademU vás do zítra

Popis produktu

Luxusně navržený macrame náramek pro každého muže, který vždycky dává přednost tomu nejlepšímu. V tomto náramku se v sobě spojuje krása drobných třpytivých zirkonů s praktičností nastavitelného lanka. Vznikl tak univerzální náramek pro všechny muže, kteří si jdou vždy za svým a touží po doplňcích, které budou vždy vyjadřovat sílu jejich osobnosti.

  • Kvalitní ručně vyráběný macramé náramek se stopery osazenými zirkony pozlacenými 18 karátovým růžovým zlatem a v úpravě gun metal.
  • Univerzální nastavitelná velikost díky vysoce kvalitnímu lanku s voskovou úpravou.
  • Bezpečně uložen v krabičce Lavaliere.
  • Přečtěte si naše tipy jak správně pečovat o náramek.
Základem tohoto náramku je velmi kvalitní lanko s voskovým povrchem, které můžete libovolně prodlužovat a zkracovat, a to i opakovaně. Právě lanko je to, co dává macrame náramkům jejich jméno. Macrame je totiž stará speciální technika splétání provázků pomocí uzlů, kterou můžete vidět právě na tomto pánském náramku. Kromě toho jsme jej doplnili i řadou krásných stoperů osázených drobnými a k dokonalosti vybroušenými zirkony. Pokud vás zajímá více informací o macrame náramcích, podívejte se na náš blog, kde jsme připravili speciální článek.