Blog

FEATURED_POKEON_GO.png
28. 07. 2016  Pokémon Go - Mapa s umístěním Pokémonů!

Pokémon Go - Mapa s umístěním Pokémonů!

Také jste propadli fenoménu jménem Pokémon Go? My ano! Takže tentokrát nebudeme psát o tom, jak naše náramky vyrábíme ručně z prvotřídních materiálů a že pro vás připravujeme nové kolekce...to necháme na příště:)

Tentokrát se s Vámi musíme podělit o věc, která chytání Pokémonů dává úplně jiný rozměr. Ta věc je interaktivní mapa, kde uvidíte přesně, kde se daný Pokémon nachází a jak dlouho na daném místě bude! Ano čtete dobře. Jak ulovit Pikachu, Charizarda, Blastoise, Venusaura, Laprase, Snorlaxe a nebo dokonce Mewtwo? Jak chytat základní, pokročilé či legendární Pokémony? S touto jednoduchou mapou budete nyní z pohodlí domova schopni sledovat, kde se daný Pokémon přesně nachází a pak už jdete na jistotu.

 

Mapa je oficiálně vyvinuta přes Pokémon Go api ve spolupráci s NianticLabs a PokemonGoApp, takže pokud tyto dvě firmy nepřehodnotí své stanovisko a mapu nezakážou, vypadá to, že půjde o základní nástroj pro hledání Pokémonů a "must have" každého nadšence.

 

 

Můžete buď prozkoumat místo ve svém okolí a nebo vyhledávat jakékoliv lokace. Nebudeme Vás zatěžovat různými tipy a triky pro začátečníky či pokročilé, hra je celkem jednoduchá, že jí pochopí každý. Ale o tuto ultimátní mapu se s Vámi musíme podělit.

 

Název tohoto nástroje je Pokevision - stačí přejít na stránku https://pokevision.com. zadat si Vaší adresu a nebo jakékoliv místo a hned se Vám objeví Pokémi v okolí nachází. Takže už žádné problémy s tím, jak najít Pokémona, když pořádně nefungují Pokémoni v okolí.

 

Mapa a celý projekt je teprve v plenkách a proto se dá čekat, že v brzké době přibudou nové funkce jako třeba vyhledávaní dle jména Pokémona či lokalizování míst, kde se nachází nejlepší zabijáci:)

 

Nám se podařilo přes tuto mapu najít spousty zajímavých kousků, tak se pochlubte, co jste chytili Vy na našem facebooku!

 

Nezapomeňte se před lovem podívat na naše luxusní pánské, dámské i unisex náramky, třeba při lovu zaujmete i nějakou offline bytost, na kterou s náramky uděláte dojem;)