final-onas2.png

O nás

Značka Lavaliere vznikla v roce 2016 v Českém ráji, na Malé Skále na severu České Republiky. Zakladateli jsou lidé, kteří milují módu, design, reklamu a online marketing. Zároveň byli unaveni stereotypem pražských korporací a chtěli se vrátit do svého rodného Jabloneckého regionu. V něm navázali na své předky v tradici šperkařského průmyslu, kterým je tato oblast vyhlášená po celém světě.

Značka Lavaliere spojuje vysokou kvalitu a moderní design v podobně originálních náramků. Sami je rádi nosíme a chceme se o ně podělit i s vámi.

Naše dílna

Protože jsme z Jabloneckého regionu, tak zde také hledáme regionální partnery a dodavatele. Náramky a materiál skladujeme v chráněné dílně v Jablonci nad Nisou, odkud vám také odesíláme veškeré objednávky. Zároveň zde máme kancelář a designerské/foto studio.

Spolupracujeme s několika externími designery, které vede naše hlavní designérka a stylistka Natálie. Když dané prvky a designy navrhneme, tak vše z papíru a tužky převedeme do 3D modelu, který pak na 3D tiskárně vytiskneme a následně si takto v peci vypálíme formu. Forma se pak použije na sériovou výrobu. Všechny prvky, které jsou osazeny zirkony, jsou zpracovávány ručně a kameny na ně nalepujeme kus po kusu.

lesteni-stribra-lavaliere