Doprava-web-lavlaliere-top-banner.jpg

Doprava

PŘI NÁKUPU NAD 1500 KČ U NÁS POŠTOVNÉ NEPLATÍTE!

 

U nás v Lavaliere.cz si stačí vybrat náramek, který se vám líbí, a objednat ho. Poštovné platíme při nákupu nad 1500 Kč za vás - můžete si vybrat mezi Českou poštou nebo kurýrní službou Geis. V ostatních případech bude účtována cena přepravného dle zvoleného způsobu dopravy.

 

Platba převodem:

 

Číslo účtu pro platbu převodem: 2001095362/2010

(Zboží vyrobíme a odešleme do 1 pracovního dne od chvíle, kdy se nám peníze připíšou na účet.)

Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

 

Další možnosti platby:

 

Online platební kartou

Paypal

Na dobírku/ Hotově

Další možnosti, které umožňuje zabezpečená platební brána The Pay

 

Slevy:

Slevy se nevztahují na již zlevněné zboží nebo na zboží, které je děláno na míru.

 

Dopravci:

 

Zásilkovna

 

Můžete si vybrat doručení na jedno z více než 1200 míst po celé ČR, a to za pouhých 49 Kč.

 

Geis

 

V případě zaslání zboží na dobírku je doplatek za poštovné 109 Kč. Při platbě kartou nebo převodem na účet je poštovné 69 Kč. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách dopravce Geis pomocí nástroje sledování zásilek.

 

DPD

 

V případě zaslání zboží na dobírku je poštovné 189 Kč. Při platbě kartou nebo převodem na účet je poštovné 149 Kč. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách DPD pomocí nástroje sledování zásilek.

 

Česká pošta

 

Česká pošta - Balík do ruky. V případě zaslání zboží na dobírku činí poštovné 129 Kč. Při platbě kartou nebo převodem na účet je poštovné 89 Kč. Vaši zásilku můžete sledovat na stránkách České pošty pomocí nástroje sledování zásilek.

 

Osobní odběr

 

Osobní odběr u nás ve výrobě v současnosti není možný. Máte však na výběr z odběru na více než 1200 odběrných místech Zásilkovna.cz.

 

Expedice zboží

 

Zboží dodáváme v kvalitní krabičce, ve které se náramek nepoškrábe ani nezamotá. Velikost každého náramku upravíme dle objednávky přímo na míru, vyčistíme jej, zkontrolujeme a s certifikátem kvality odešleme.

 

V případě, že Vám dorazí viditelně poškozená zásilka, je nutné s dopravcem na místě sepsat zápis o škodě a následně nás o této skutečnosti informovat. Pro nejjednodušší průběh doporučujeme poškozenou zásilku rovnou kvalitně vyfotit a poslat nám fotografie.

 

Slovensko

 

Ano, na Slovensko doručujeme stejně jako do celého světa! Cena poštovného činí 159 Kč (Slovenská pošta) a nebo 85 Kč přes Zásilkovnu. Při objednávce nad 2500 Kč je poštovné zdarma.

 

Pro platbu převodem na účet můžete využít náš Eurový účet u Fio banky.

 

Číslo účtu: 2401143212
IBAN: CZ9820100000002401143212
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Německo

 

Čím dál častěji posíláme naše náramky i do Německa. Cena poštovného je 199 Kč (Deutsche post). Při objednávce nad 3000 Kč je poštovné zdarma.

 

Zbytek světa

 

Doručujeme do celého světa, doporučujeme využít náš globální e-shop www.lavaliere.com