Blog

modni-tipy-zima-2017-a-2018.jpg
25. 11. 2017  Zimní módní trendy 2017/2018

Zimní módní trendy 2017/2018

Zima je tu a s ní i nové fashion trendy. Podívali jsme se za vás na světová módní mola a vybrali to, co opravdu hýbe světem módy.

Letošní rok hrají prim především výšivky, džíny a stylové doplňky jako klobouky, pásky a náramky. A ty zůstanou hitem i v zimní sezóně. Nejzásadnější novinky jsou třásně, peříčka a vysoké ponožky.

 

 

Červená barva

 

Na světových módních molech vévodí červená barva. Pokud tedy chcete být trendy, nemusíte se oblékat od hlavy až k patě do červené, ale určitě nezapomeňte na červený doplněk v podobě červených bot, svetru, kabátu či kabelky. Outfit skvěle doplní i červené rty, nehty a náramek.

 

červená je fashion barva zimy 2017/2018

 

 

Džíny

 

Hitem roku 2017 jsou džíny a džínové bundy s květinovými vzory, které jsou stále trendy. Novinkou zimy pak jsou perličky. Směr je jasný, návrat ke zdobení starších džínových kousků a originalitě. Samozřejmě si nemusíte svůj “perlový denim” jen vyrábět, velký výběr nabízí například značka Zara. Perly jsou symbolem ženskosti. Nezapomeňte doplnit svůj outfit o perlový náramek.

 

perlový denim

 

 

Pásky

 

Dámské pásky zažívají velký boom a hlásí se o své místo mezi nejžhavějšími světovými fashion trendy. Je úplně jedno jestli jde o pásek jednoduchý, široký, asymetrický, korzetový nebo se vzorem, nosí se prostě přes cokoliv.

 

 dámské pásky 2017

 

 

Peříčka

 

Andělská peříčka jsou největší novinkou podzimní a zimní sezóny 2017/2018. Oblíbené jsou hlavně menší doplňky, šperky, peříčkové lemy a boty. U oblečení jsou z praktického hlediska většinou použité látky, které peříčka jen připomínají.

 

peříčka

 

 

Třásně

 

Nedávno doplněk indiánů:). V současnosti hit na světových molech. Barevné třásně frčí na všem - kabelce, bundě, šatech, sukních i kalhotách. Výběr je opravdu velký a snad v každém obchodě naleznete zajímavý kousek s třásněmi.

 

fashion třásně hit zimy 2017

 

 

Maxi size rolákové svetry

 

Další velký módní hit letošního podzimu a zimy jsou pletené hunáťé maxi size rolákové svetry, samozřejmě ideálně v aktuálních módních barvách, tedy v červené.:) IN budete ale i s rolákovým svetrem v jiných barvách. Zároveň jde o velmi praktický módní doplněk, s kterým vám zima nebude!

 

maxi size rolákové svetry 

 

 

Dámské mikiny

 

Ne, to není mikina po starším bráchovi, ale aktuální módní hit - dámské mikiny, které vypadají jako pánské. Novinka, která bude hitem i v celém příští roce. Pohodlné, hezké a praktické, to jsou dámské mikiny pro rok 2018.

 

dámské mikiny 2018

 

 

Náramky

 

Pokud máte rádi módu a dbáte na svůj outfit, tak víte, že bez náramku nemůžete vyrazit do společnosti. Stejně jako klobouky a pásky jsou náramky hitem mezi doplňky. Trend doma navlečených korálků se obrací a lidé chtějí své zápěstí ozdobit značkovými náramky z pravých kamenů a těch nejkvalitnějších materiálů.

 

červený náramek