Blog

5-praktickych-rad-jak-pecovat-o-naramky.png
25. 09. 2017  5 praktických rad jak pečovat o náramky

5 praktických rad jak pečovat o náramky

Protože máme rádi vás, naše zákazníky a samozřejmě také chceme, aby vaše nové náramky co nejlépe vypadaly a dlouho vydržely, připravili jsme si pro vás pár užitečných rad, jak se k nim správně chovat.

Protože máme rádi vás, naše zákazníky a samozřejmě také chceme, aby vaše nové náramky co nejlépe vypadaly a dlouho vydržely, připravili jsme si pro vás pár užitečných rad, jak se k nim správně chovat.

 

Jako pečujete o svůj vzhled, vztah, svého plechového miláčka a další věci, na kterých vám záleží, je nutné pečovat i o svůj náramek na ruku, aby vám vydržel co nejdéle jako nový, zářivý a měli jste z něj potěšení.

 

Doporučujeme nenosit náramky při těžkých pracích a sportovních aktivitách, kdy mohou být poškozeny jednotlivé kameny a komponenty – jsou to přeci jenom převážně přírodní materiály a každý má svou tvrdost. Svůj náramek v případě odložení umístěte do pytlíčku, který jste od nás při koupi náramku obdrželi. V něm se totiž např. nezamotá s jinými šperky nebo se neponičí přírodní kameny a symboly z ušlechtilých kovů. Můžete ho tak bezpečně nosit např. v batohu či kabele, když zrovna náramek nemáte na ruce.

 

 

Chcete aby vám náramky dlouho sloužily a měli jste z nich radost? Tak o ně musíte správné pečovat. Proto jsme pro vás připravili přehled několika základních věcí, jak o náramky pečovat.

 

Pokud máte nějakou vlastní zkušenost s nevhodnou péčí či máte nějaké vychytávky, tak budeme rádi, když se o ně s námi podělíte buď na našem Facebooku nebo nám napište email.

 

5 základních rad v péči o náramky

 

1. Nepoužívejte na čištění chemii ani žádné jiné přípravky.

 

2. Kameny a kovy by měly být vždy otřeny jen jemným hadříkem.

 

3. Náramkům nesvědčí vlhkost a odírání o tvrdý povrch např. při těžkých pracích.

 

4. Náramky na elastickém lanku se časem lehce natáhnou i přesto si nevybírejte těsný, nebude pohodlný a rychle se onosí.

 

5. Skladujte náramky samostatně, ne společně s ostatními šperky, aby se například nezamotaly či nepoškrábaly.