Blog

naramky-lavaliere-2018.jpg
10. 01. 2018  Co nás čeká v roce 2018? Je toho hodně!

Co nás čeká v roce 2018? Je toho hodně!

V roce 2018 se má dle řady předpovědí bilancovat to, jak jsme se v předchozích letech snažili či chovali. Každému se vrátí to, co zasel dříve. :-)

Náramky nám ze zasazených kamenů asi nevyrostou, ale naše energie, kterou jsme do nich vložili v posledních dvou letech, se nám již díky vám vrací. Váš zájem o kvalitu a ruční českou práci na úkor levných čínských šmejdů nás velmi těší. Což je také naše hlavní myšlenka.

 

Chceme vám dopřát kvalitní šperk s odpovídající hodnotou, odpovídajícím servisem a spoustou přidaných hodnot, díky kterým si nás zamilujete. Jako zadostiučinění, že práci děláme dobře, nám slouží vaše téměř 100% spokojenost a komentáře, které od vás dostáváme. Zastáváme názor, že každý náš zákazník je výjimečný a že by si na ruku levnou cetku z Číny nikdy nevzal či by se za ni styděl.

 

 

I když to vypadá, že vše běží jak po másle, několikrát jsme se v minulém roce poučili...Díky velkému návalu objednávek se občas nestíhalo expedovat ve slíbeném čase či nám něco nečekaně došlo...I díky vaší shovívavosti při pár zdrženích se nám povedlo Vánoce a Black Friday zvládnout bez problémů. (I když se nám několikrát stalo, že došly krabičky a jen tak tak jsme zaskladnili nové a stát se jakýkoliv problém třeba s kurýrem, tak to nemuselo dopadnout vůbec dobře..Slibujeme, že do tohoto roku si na to dáme větší pozor. :-)

náramky štěstí - kameny dzi

V roce 2017 nevznikly jen nové kolekce s kameny Dzí nebo perlami. Zaměřili jsme se na drahokamy a polodrahokamy a povedlo se nám sehnat pár opravdu raritních kousků top kvality jako AAA či dokonce AAAAA, které v ČR seženete jen u nás. Dále téměr celý rok pracujeme v Rychnově u Jablonce na vývoji vlastních prvků z 925 stříbra. Abyste měli nakupování příjemnější a přehlednější spustili jsme také nový web, což byl určitě největší projekt minulého roku, který nás stál téměř rok času, spoustu nervů, šedivých vlasů a v neposlední řadě i peněz.

perlový náramek

I přesto, že jsme se kolikrát hodně zapotili a s prací jsme usínali pozdě v noci a ráno už nás zase budil telefon, že se něco nestíhá, naučili jsme se spoustu nového, abychom mohli v roce 2018 naše služby opět posunout na ještě vyšší úroveň.


Jak jsme již zmínili stále pro vás připravujeme nové námi nadesignované stříbrné prvky, které vznikají nejdříve jako 3D modely. Když jsou hotové, odlijeme formu pro sériovou výrobu (první tři super kousky již jsou v této fázi). Prostě stále pracujeme na novinkách pro vás a nikdy se nezastavíme, abyste s námi byli pořád o krok napřed! Levné čínské kopie u nás nehledejte! Ruční výroba na míru, lokální dodavatelé a kvalitní materiály jsou pro nás základ. Kameny, perly, atd… pro vás vybíráme v těch nejvyšších jakostech - všimněte si gradingu, který u nich uvádíme.

 

grading - hodnocení barvy kamenů

 

Již na konci roku jsme dodělali po skoro 14 měsících práce nový luxusní packaging, který brzy uvedeme, včetně personalizovaných ručně psaných přání a certifikátů pravosti, které určitě potěší nejen vás, ale i ty, které obdarujete.

 

dárkové balení Lavaliere

 

Rok 2018 je také pro nás významný také proto, že značka Lavaliere expanduje na zahraniční trhy. Už před koncem roku 2017 jsme spustili e-shop na Slovensku. Nyní vstupujeme do Polska a chystáme další země. Problém s odpovídající kvalitou náramků totiž není jen u nás v Česku, a tak chceme potěšit i naše sousedy. :-)

 

Více zatím prozrazovat nebudeme, už tak jsme toho řekli hodně. :-) Chtěli jsme vám moc poděkovat za vaší přízeň! Slibujeme, že v našem úsilí budeme pokračovat i nadále. Sledujte nás na Facebooku nebo Instagramu, ať se včas o novinkách dozvíte!